Druk Latexem – HP Latex 330

14 sierpnia 2015

Druk Latexem to technologia, którą mało jeszcze kto kojarzy. Ktoś o niej słyszał ale nie wie na czym polega.

Jesteśmy dumni że możemy się pochwalić wiadomością że Drukarnia Cyfrowa Hergon wprowadziła do produkcji nową 3 generacji maszynę do druku latexem HP l 330. Raj dla designerów , dekoratorów, wnętrzarzy i potrzebujących zadrukować niestandardowe powierzchnie takie jak fototapety, rolety, pościel, folie do podświetleń, siatki, folie OWV. Maszyna drukuje również standardowe realizacje reklamowe, banery rollupy, becklighty, citylight folie do podświetleń, naklejki, banery, plakaty  itp.

Świetna jakość druku i bardzo duża wytrzymałość na zadrapania.

Technologia druku latexowego pozwala na realizowanie wydruków przeznaczonych zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz. Wydruki latexowe HP są bezwonne, dlatego można bez obaw drukować realizacje do wewnątrz bez obaw o szkodliwe działanie. Ma bardzo szerokie zastosowanie. Pozwala na zadruk materiałów niepowlekanych.

Niezależnie od tego na jakim materiale drukujemy, czy jest to folia, papier, tapeta, itd. wydruki zachowują swoje kolory, odporność na wodę i światło, we wnętrzach przez 5 lat (po laminowaniu 10 lat) a w przypadku stosowania zewnętrznego od 3 do 5 lat.

 

Latex360_Standard_Left_043_with TUR_v1c Latex360_Standard_Right_051_WhiteMedia_v1c

Jest w pełni ekologiczna druki bezpośrednio po wydruku nadają się do aplikowania.

ekologia-www.okiart.pl-druk-latexowy.jpg-689x1024

Tagi: , , ,