CONTEX skaner

14 sierpnia 2015

Skaner wielkoformatowy CONTEX

Czysty, ostry i najwyższej jakości obraz
zeskanowanej dokumentacji technicznej, rysunków i map.

Profesjonalny skaner

Skanery  SD to łatwe i proste skanowanie map, szkiców i planów. Prostota obsługi i pełna gama oprogramowania do skanowania, edycji i kopiowania wielkoformatowego to gwarancja  satysfakcji użytkowników skanerów CONTEX.

Jakość i elegancja

Contex ułatwia skanowanie dokumentów technicznych, map i rysunków. Seria Contex SD 4400 zbudowana jest z wytrzymałych, eleganckich i lekkich  materiałów. Konserwacja i konfiguracja jest tak prosta że uruchomienie skanera możliwe jest w ciągu 1 godziny. Skanery serii SD 4400 dają nam całkowite rozwiązanie do skanowania wsparte wiodącym oprogramowaniem, które pasuje do istniejących narzędzi i procesów biznesowych.

Szybkość i intuicyjna obsługa

Skanery Contex SD to nie tylko pełen profesjonalizm i doskonałość, ale również prosta i intuicyjna obsługa. Oprogramowanie dołączane do skanerów SD pozwala na kopiowanie oraz skanowanie z najwyższą jakością, w trybach automatycznych i bez konieczności dokonywania trudnych wyborów. Czytelne menu w języku polskim jest niezastąpione gdy skaner jest używany w większej grupie roboczej.

contex%20skaner

Tagi: